Сьогодні у Рівному Тимошенко представить свою фотовиставку

Присвячена вона другій річниці Революції Гідності

Сьогодні о 15:00 годині у Виставковій залі Міського Будинку Культури відбудеться відкриття персональної фотовиставки члена Національної спілки фотохудожників України, учасника доленосних подій на Майдані 2013-2014 років Олександра Григоровича Тимошенка – «СВІЙ ДО СВОГО, ПО СВОЄ. ЗНАЙДИ СЕБЕ, ЗНАЙДИ СВОЇХ»

До другої річниці Революції Гідності автор пропонує чесне свідчення величі правди про громадян українців, які виборювали на Майдані своє право жити на вільній Українській землі.

У стислому варіанті журналістського фото-літопису змальована хроніка буремних подій Майдану. За допомогою власних спогадів, особистих емоцій, думок, переживань Олександр Тимошенко висвітлює анатомію пробудження та трансформацію свідомості українців у виборі свого майбутнього. Як безпосередній учасник тих подій, двічі поранений 18 лютого 2014 р. на вулиці Інститутській, своїми світлинами він нагадує про нестерпний біль, закарбований у серцях громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Одночасно висловлює своє захоплення співвітчизниками, які в надзвичайно важкий для України час згуртувалися на Майдані та продемонстрували свою єдність, гідність і прагнення до свободи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень