

Петро Нагорний став кращим серед 80 суддів з усієї країни
Заступник начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Петро Нагорний отримав звання кращого судді національної категорії зі спортивної боротьби у 2015 році.
Такий титул посадовцю присвоїли за суддівство у змаганнях з греко-римської боротьби у 2015 році. Відзнаку йому вручили на Кубку України з греко-римської боротьби, що проходив у Черкасах. Міністерство молоді та спорту України спільно з Федерацією спортивної боротьби визначили Петра Нагорного кращим серед 80 суддів з усієї країни.
Звання кращого судді національної категорії зі спортивної боротьби Петро Нагорний отримав вже вдруге. У 2011 році його також було визнано кращим у суддівстві в цьому виді спорту.
Радіо Трек: НОВИНИ
Представники двох знаків Зодіаку зірвуть куш уже днями: відомо, хто вони
Ці 3 бур'яни на городі вказують на проблеми з ґрунтом: як їх розпізнати і чим боротися?
Мінімальна зарплата з 1 квітня: скільки отримуватимуть українці?
Цікаві зустрічі – Близнюкам, день трансформацій – Скорпіонам: 26 березня
З 27 березня в Україні будуть нові 10 гривень: як виглядають гроші
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415