Рівненська облрада проситиме Київ за педагогів

Вона збирається звернутися до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України

Підготувало звернення управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації. У ньому проситимуть при формуванні Держбюджету на 2017 рік розглянути можливість виділення коштів для будівництва (придбання) житла для педагогічних працівників. 

Адже, як зазначено у тексті звернення, право педагогічних працівників на забезпечення житлом у першочерговому порядку, пільгові кредити для індивідуального будівництва, одержання службового житла передбачено статтею 55 Закону України «Про освіту». Але цей закон не виконується. Бо у селах нема службового житла для вчителів і держава за свій кошт житло педагогам не будує.

2 мільйони 100 тисяч гривень на надання кредитів на будівництво (придбання) житла для науково-педагогічних та педагогічних працівників було передбачено у спецфонді Держбюджету торік, але ця сума, вказують обласні обранці, вкрай мізерна і не може забезпечити потребу педагогічних працівників в отриманні пільгових кредитів для будівництва (придбання) житла.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень