Рівненська облрада проситиме Київ за педагогів

Вона збирається звернутися до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України

Підготувало звернення управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації. У ньому проситимуть при формуванні Держбюджету на 2017 рік розглянути можливість виділення коштів для будівництва (придбання) житла для педагогічних працівників. 

Адже, як зазначено у тексті звернення, право педагогічних працівників на забезпечення житлом у першочерговому порядку, пільгові кредити для індивідуального будівництва, одержання службового житла передбачено статтею 55 Закону України «Про освіту». Але цей закон не виконується. Бо у селах нема службового житла для вчителів і держава за свій кошт житло педагогам не будує.

2 мільйони 100 тисяч гривень на надання кредитів на будівництво (придбання) житла для науково-педагогічних та педагогічних працівників було передбачено у спецфонді Держбюджету торік, але ця сума, вказують обласні обранці, вкрай мізерна і не може забезпечити потребу педагогічних працівників в отриманні пільгових кредитів для будівництва (придбання) житла.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень