Рівненська облрада віддасть Сарненський музей

Нині він перебуває на балансі Рівненського обласного краєзнавчого музею

Майно історико-етнографічного музею (на фото) у райцентрі Сарни Рівненська обласна рада збирається передати у власність громади Сарненського району. Зробити це збирається з метою ефективного використання цього майна. 

Уже підготовлений облуправлінням культури і туризму відповідний проект рішення. Розглянути його збираються на найближчій сесії Рівненської облради, яка відбудеться 23 грудня. 

Сарненський музей був відкритий 42 роки тому. У ньому налічується понад 7000 експонатів. Окрім експонатів у приміщенні, тут є й ті, які розміщені просто неба. Це селянські садиби, кузня, вітряний млин кінця XIX ст., каплиця XVIII ст. і біля неї - символічний цвинтар з каменотесними пам'ятниками XVII ст.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень