Рівненська облрада віддасть Сарненський музей

Нині він перебуває на балансі Рівненського обласного краєзнавчого музею

Майно історико-етнографічного музею (на фото) у райцентрі Сарни Рівненська обласна рада збирається передати у власність громади Сарненського району. Зробити це збирається з метою ефективного використання цього майна. 

Уже підготовлений облуправлінням культури і туризму відповідний проект рішення. Розглянути його збираються на найближчій сесії Рівненської облради, яка відбудеться 23 грудня. 

Сарненський музей був відкритий 42 роки тому. У ньому налічується понад 7000 експонатів. Окрім експонатів у приміщенні, тут є й ті, які розміщені просто неба. Це селянські садиби, кузня, вітряний млин кінця XIX ст., каплиця XVIII ст. і біля неї - символічний цвинтар з каменотесними пам'ятниками XVII ст.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень