ON-LINE

Рівненська обласна дитяча лікарня просить гроші на медикаменти

п'ятниця, 04 березня 2016

Під час засідання комісії з питань охорони здоров’я головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко зауважив, що на медикаменти для лікарні передбачено лише 200 тисяч гривень на рік, а необхідно 2 мільйони гривень.

У зв’язку з цим було запропоновано змінити цільове призначення майже мільйону гривень, передбаченого на дизельний генератор. Зокрема Віталій Бойко просить виділити лише 150 тисяч гривень на генератор, а 800 тисяч спрямувати на медикаменти і за можливості знайти додатково ще 1 мільйон гривень.

Директор департаменту фінансів ОДА Лілія Біляк, яка займається бюджетними питаннями, зазначила таке:

- Можна ці кошти, це 970 тисяч гривень, які вам виділялись на встановлення джерела атономного живлення, переспрямувати, залишити 150 тисяч на підключення і решту коштів спрямувати для придбання медикаментів, немає заперечень. Щодо додаткових коштів, на галузь медицина немала сума коштів виділена і притендувати додатково ще на 1 мільйон на сьогодні такої можливості немає.

Тож поки питання виділення додаткових коштів на фінансування медикаментів у Рівненській обласній дитячій лікарні залишилося відкритим. Його планують розглянути на сьогоднішній бюджетній комісії облради. 

Своєю чергою комісія з питань охорони здоров’я передала на розгляд сесії звернення дитячої обласної лікарні про виділення майже 12 мільйонів гривень на зарплату та утримання закладу, майже 2 мільйони на забезпечення лабораторних обстежень хворих дітей та придбання вакцин і ще 1,5 мільйони на хіміопрепарати та супровідну терапію для онкохворих дітей.

Варто зауважити, що на сьогодні більше 90% медичної субвенції з держбюджету витрачається на зарплати медичних працівників та енергоносії. 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного