Рівненський авіаклуб відкриває сезон стрибків із парашутом

Цими вихідними напередодні Міжнародного жіночого дня Рівненський авіаклуб відкриває сезон стрибків із парашутом.

Стрибки триватимуть два дні - 7 та 8 березня, і будуть продовжуватися щовихідних.

Для того, аби долучитись до екстремальних стрибків, необхідно мати хороше здоров’я - без проблем із серцем та артеріальним тиском, говорить спортсмен планерного і парашутного спорту Ольга Корсюк.

- Будемо літати, будемо стрибати. Будуть польоти на планері і на літаку. Медогляд проходиться у нас на місці. Для цього треба мати просто нормальне здоров'я, тобто фактично всі люди можуть стрибати, окрім людей, у яких великі проблеми з тиском, окрім людей з проблемами серця. Лікар наш міряє тиск, слухає серце, дивиться, розмовляє, допускає до стрибків. Інструктаж проводиться на місці за кілька годин.

Стрибати з парашутом можна як самостійно, так і в тандемі з інструктором. Усіх охочих взяти участь у відкритті нового сезону стрибків чекають 7 березня у Рівненському авіаційно-спортивному клубі. Звертайтеся у приміщення мототреку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень