Рівненщина вимагає в парламенту скасувати «здирницькі» правки

Разом із аграріями всієї України

ВРУ отримає звернення від Рівненської облради з вимогою скасувати ПДВ на експорт технічних культур. Проект звернення на голосування подав голова бюджетної комісії Юрій Благодир, який вважає, що фермери втратять через це мільярди гривень. За нього проголосували 34 депутати з 56. 

Нагадаємо, парламент ухвалив проект бюджету на 2018 рік із низкою правок нібито для розвитку аграрного бізнесу. На знак протесту фермери Рівненщини навіть перекрили міжнародну трасу. 

Аграрії Рівненщини перекрили Київ-Чоп, аби не втратити десятки мільйонів гривень

Таке рішення ВРУ обурило аграріїв, які кажуть, що експортери закуповуватимуть у виробників сої, ріпаку та соняшника продукцію на майже 20% дешевше, адже не отримуватимуть відшкодування ПДВ від держави. Далі говорить Юрій Благодир:

Наскільки таке непрозоре рішення про вилучення агроресурсів у товаровиробників зконсолідовувало всі асоціації. Ви бачили перекриття доріг, ви бачили неготовність приймати це рішення з боку всієї галузі! Це на 17% зменшить вартість товару виробників. Що це значить в абсолютних цифрах - це мінус 10 мільярдів, тільки не з бюджету, а з агровиробників на користь українських корпорацій-переробників одного або двох.

Тож українські агрокорпорації за словами депутата виграють, адже ціна на технічні культури впаде і на українському ринку. Меншість депутатів облради була проти пропозиції Юрія Благодира. На їхню думку, відміна ПДВ на експорт олійних лише посприяє поширенню української продукції на нашому ринку, адже нині виробники більше зацікавленні у торгівлі з закорднонними покупцями, ніж із вітчизняними.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень