Райцентр на Рівненщині проситиме Київ за цигарки

Зокрема, депутати не хочуть, щоб був скасований акциз на тютюнові вироби

Законопроект про скасування акцизу на вироби з тютюну на початку травня у Верховній Раді зареєстрував депутат з Рівного Юрій Вознюк.

Дубенська міська рада збирається просити Верховну Раду не підтримувати цей законопроект. І направить для цього звернення до Голови Верховної ради Андрія Парубія, голови комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики та нардепа Олександра Дехтярчука. Відповідний проект рішення міськради розмістила на своєму офіційному сайті.

У зверненні депутати Дубна пояснюють, що  

акциз на цигарки зараховується в повному обсязі до бюджетів органів місцевого самоврядування та служить стабільним джерелом надходжень.

Законопроект щодо скасування акцизу називають

намаганням вилучити стабільні джерела надходжень до місцевих бюджетів, замінивши їх механізмами перерозподілу ресурсів через центральний рівень.

Скасування акцизу на цигарки, вважають міські обранці Дубна,

зведе нанівець всі докладені зусилля з децентралізації та демотивує всі місцеві ради у здійсненні подальших кроків з децентралізації та бюджетної реформи. 

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень