Райцентр на Рівненщині проситиме Київ за цигарки

Зокрема, депутати не хочуть, щоб був скасований акциз на тютюнові вироби

Законопроект про скасування акцизу на вироби з тютюну на початку травня у Верховній Раді зареєстрував депутат з Рівного Юрій Вознюк.

Дубенська міська рада збирається просити Верховну Раду не підтримувати цей законопроект. І направить для цього звернення до Голови Верховної ради Андрія Парубія, голови комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики та нардепа Олександра Дехтярчука. Відповідний проект рішення міськради розмістила на своєму офіційному сайті.

У зверненні депутати Дубна пояснюють, що  

акциз на цигарки зараховується в повному обсязі до бюджетів органів місцевого самоврядування та служить стабільним джерелом надходжень.

Законопроект щодо скасування акцизу називають

намаганням вилучити стабільні джерела надходжень до місцевих бюджетів, замінивши їх механізмами перерозподілу ресурсів через центральний рівень.

Скасування акцизу на цигарки, вважають міські обранці Дубна,

зведе нанівець всі докладені зусилля з децентралізації та демотивує всі місцеві ради у здійсненні подальших кроків з децентралізації та бюджетної реформи. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень