Рівненська лабораторія отримала сертифікат якості з Іспанії (ФОТО)

Міжнародного рівня

Команда лікарів під керівництвом завідувача централізованого відділення автоматизованої лабораторної діагностики Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. В. Поліщука Олександра Кректуна підтвердила свій професійний рівень на міжнародному рівні.

Сьогодні з Іспанії отримали сертифікат програми PREVECAL від міжнародної компанії BioSystems.

Документ підтверджує проходження лабораторією діагностичного центру зовнішньої оцінки якості, яка підтверджує надійність результатів досліджень.

Учасниками програми PREVECAL є понад 3500 лабораторій з 31 країни світу. 

Одним з головних чинників перевірки за системою PREVECAL є об’єктивність. Учасники перевірки не можуть вплинути на результати контролю, а сама перевірка відбувається за багатьма напрямками.

Це гарантує учасникам і власникам сертифікату якості програми PREVECAL впевненість у високій точності, правильності та вірогідності отриманих результатів. 

Пишаюся! - наголосив головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука Роман Шустик.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень