Лікарі у Рівному вийдуть на зустріч з батьками (ПРО ВАКЦИНАЦІЮ)

Зустріч відбудеться в середу

Як повідомляє міське управління охорони здоров’я, цієї середи у Рівному відбудеться  семінар-зустріч з батьками дітей на тему: «Вакцинація. Спростування міфів про вакцинацію. Запобігти захворюванню на кір шляхом вакцинації».

Батьки дітей зможуть отримати відповіді на всі питання щодо необхідності вакцинації, що таке календар щеплень та як бути якщо пропустили щеплення. Говоритимуть про вакцини, які закуповує держава та від яких хвороб захищають щеплення. Обговорять актуальний стан захворюваності жителів міста на інфекційні хвороби в тому числі кір та що необхідно для того аби провести щеплення.

На зустріч з батьками прийдуть представники міського  управління охорони здоров′я, ГО «Батьки за вакцинацію», міський педіатр Рівного та лікарі-інфекціоністи.

Зустріч відбудеться 27.02.2019 року о 17:00 год. в приміщенні КНП «ЦПМСД «Центральний» РМР (ІІ-й поверх, конференц-зал) по вул. Драгоманова, 7, м. Рівне.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень