«В обласній дитячій лікарні — ні в'їзду, ні виїзду», — рівнянин

Чоловік поскаржився, що не може заїхати на територію

У Рівненській обласній дитячій лікарні не можна потрапити до травмпункту на автомобілі. На це поскаржився наш слухач Олександр Новак. Він віз до лікарні свою племінницю з травмованою ногою:

Я віз племінницю, в неї травма ноги. Віз її в травмпункт. При заїзді через основні ворота до дитячого травмпункту - ворота закриті, на територію не запускають. Написано, що заїзд - лише з території обласної лікарні. А там кажуть, що поставлять два піддони тротуарної плитки. Тож виходить, що заїхати можна лише через центральний вхід, лише на швидкій. Ні в'їзду, ні виїзду. 

Зрештою, чоловіку відкрили центральні ворота. Однак, за його словами, охорона сказала, що не пускає автомобілі, окрім швидких.

Це підтверджує заступник головного лікаря дитячої лікарні Анатолій Кирилюк. Медик пояснює, що нині на території медзакладу тривають роботи зі влаштування благоустрою:

Проводяться ремонтні роботи по благоустрою для людей. На жаль, незручності нині є. Спеціально закрили центральні ворота, бо там ремонт. Написали на воротах, що заїзд - із території обласної лікарні. Можливо, чоловік десь на території лікарні заблукав, чи заїхав не туди, але під’їзд є.

За словами Анатолія Кирилюка, роботи планують завершити за кілька місяців. Тоді й зникнуть пов’язані з цим незручності.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень