ON-LINE

«В обласній дитячій лікарні — ні в'їзду, ні виїзду», — рівнянин

вівторок, 19 лютого 2019
Чоловік поскаржився, що не може заїхати на територію
На території медзакладу вже тривалий час тривають ремонтні роботи. Фото зі сторінки Рівненської обласної дитячої лікарні.

У Рівненській обласній дитячій лікарні не можна потрапити до травмпункту на автомобілі. На це поскаржився наш слухач Олександр Новак. Він віз до лікарні свою племінницю з травмованою ногою:

Я віз племінницю, в неї травма ноги. Віз її в травмпункт. При заїзді через основні ворота до дитячого травмпункту - ворота закриті, на територію не запускають. Написано, що заїзд - лише з території обласної лікарні. А там кажуть, що поставлять два піддони тротуарної плитки. Тож виходить, що заїхати можна лише через центральний вхід, лише на швидкій. Ні в'їзду, ні виїзду. 

Зрештою, чоловіку відкрили центральні ворота. Однак, за його словами, охорона сказала, що не пускає автомобілі, окрім швидких.

Це підтверджує заступник головного лікаря дитячої лікарні Анатолій Кирилюк. Медик пояснює, що нині на території медзакладу тривають роботи зі влаштування благоустрою:

Проводяться ремонтні роботи по благоустрою для людей. На жаль, незручності нині є. Спеціально закрили центральні ворота, бо там ремонт. Написали на воротах, що заїзд - із території обласної лікарні. Можливо, чоловік десь на території лікарні заблукав, чи заїхав не туди, але під’їзд є.

За словами Анатолія Кирилюка, роботи планують завершити за кілька місяців. Тоді й зникнуть пов’язані з цим незручності.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного