Рівненська компанія зробила справжній фурор на міжнародній будівельній виставці

Її експозиція стала тут однією з найбільш відвідуваних

Міжнародна будівельна виставка «Inter Build Expo 2019» відбулася 19-22 березня у Києві. Понад 200 найуспішніших компаній продемонстрували на ній свою продукцію. Однією з них стала компанія «Сталь-М» з міста Рівне, яка представила надзвичайно актуальну пропозицію як для українського, так і для європейського ринків.

Адже майже 20 років спеціалізується на виготовленні сертифікованих дверей.

Завод з виготовлення дверей компанії "Сталь-М"

Компанію презентував молодий директор Андрій Муляренко - старший син засновника компанії, який впроваджує нові методи управління, та під керівництвом якого стартувала нова серія дверної продукції. Він представив продукцію протипожежного призначення та вхідні двері безпеки.

У цій продукції втілені нові ідеї та технології виробництва, а також креативні дизайнерські рішення.

 

Компанія «Сталь-М» підтвердила якість та безпеку своїх дверей, сертифікувавши їх за європейськими стандартами  - 3 та 4 класів зламостійкості. Також компанія «Сталь-М» отримала сертифікат на 2-й клас кулестійкості ДСТУ, який витримує постріли вогнепальної зброї, зокрема, пістолета ТТ. Двері від «Сталь-М» - це європейський еталон безпеки та надійності.

Але сертифікати зламостійкості стали не єдиною перевагою. Окрім сталевої безпеки, «Сталь-М» представили нові дизайнерські рішення в оздобленні дверей, виділивши чотири основні серії: Frame, Lines, Free lines, Classic.

Особливе значення було надане оздобленню, стійкому до зовнішніх впливів.

Компанія «Сталь-М» оздоблює свої двері масивами різних порід  дерев, а саме: дуб, ясен, червоне дерево.

 

Ще одним висококласним матеріалом є HPL-панелі, які є надзвичайно стійкими до зовнішніх впливів та використовуються для оздоблення фасадів будинків. 

 

І третім варіантом оздоблення, стійким до зовнішніх впливів, є метал у ПВХ-плівці, який дає можливість поєднання різних дизайнів.

Загалом всі представлені новинки від «Сталь-М» зробили справжній фурор на Inter Build Expo 2019, а виставкова експозиція компанії стала однією з найбільш відвідуваних на виставці. Двері були високо оцінені забудовниками, представниками будівельних компаній, дизайнерами та гостями виставки.

Зокрема, двері «Сталь-М» оцінив особисто заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе. Продукція викликала великий інтерес не лише українських споживачів, а й відвідувачі з Литви, Грузії, Чехії, Польщі, Данії та багатьох інших країн, тому що двері компанії «Сталь-М» це дійсно європейський еталон безпеки та надійності.

З новинками компанії «Сталь-М» першими можуть ознайомитись жителі Рівненської та Волинської областей, відвідавши фірмові магазини «Сталь-М»

в м. Рівне за адресою: вул. Київська, 67 (ТЦ Арена), вул. С.Крушельницької, 77 та в м. Луцьк вул. Рівненська, 25.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень