Рівненська вершниця Олександра та її Дакар – підкорили глядачів Європи (ФОТО)

Спортсменка представляла Україну на чемпіонаті Європи в Іспанії

В Іспанії завершився Чемпіонат Європи серед дітей, юнаків та юніорів 2021. Зустріч відбулась у кінно-спортивному комплексі Оліва Нова, туди ж прибула збірна команда з України, представлена в усіх вікових категоріях.

Про це повідомляє Рівненська обласна федерація кінного спорту і зазначає:

 - Ми хочемо привітати та подякувати нашим вершникам, які захищають честь країни на висококонкурентних, міжнародних змаганнях з виїздки. В тому числі, від Федерації кінного спорту Рівненщини Олександра Потієнко в парі з Дакаром виступали в категорії «юніори».

 

 

Вони отримали від суддів 65,706% та посіли 41 місце. В «особистому призі» серед юніорів наша пара покращила свій результат - 66,353% та посіла 36 місце.

 

І хоч не вдалось цього разу поборотись за нагороди у фіналі, але загалом для української команди це новий досвід і крок вперед.

До слова, нещодавно на Рівненщині вперше провели обласні змагання з кінного спорту. 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень