ON-LINE

Рівненщину перетворили на квест-гру для туристів. Будуть переможці та призи

середа, 18 квітня 2018
Але треба буде чимало подорожувати

На Рівненщині можна подорожувати та отримувати за це призи. Квест-гру «На власні очі» презентували на засіданні обласної туристичної ради у Рівненській ОДА. Її розробило обласне управління культури та туризму спільно з торговою маркою «Тур-колекшн».

У туристичних об’єктах та інформаційних центрах любителі подорожувати можуть придбати «Паспорт мандрівника». Туди потрібно вклеювати марки з малюнками місць, де вже побував турист.

Охочі мають зареєструватися на сайті "Рівненщина туристична".

Кількість таких марок обмежена, адже за певну кількість відвіданих місць Рівненська ОДА нагороджуватиме призами, розповідає заступник начальника обласного управління туризму Ярослава Гаврилова:

Нагородження переможців відбуватиметься у чотири етапи: 1 червня, 1 серпня, 27 вересня до Міжнародного дня туризму та 1 листопада – четвертий підсумковий етап.

Серед тих, хто назбирав понад 30 таких марок, відвідавши відповідну кількість місць, розігруватимуть політ на літаку, відпочинок у санаторії «Червона калина» та кінно-спортивному комплексі.

Всього у грі «На власні очі» беруть участь 32 об’єкти Рівненщини, кожен з яких має унікальну туристичну марку з власним номером.

Докладніше про гру читайте на нашому сайті. До слова, квестом зацікавилося Міністерство туризму, яке має ідею поширити гру на територію усієї України.

Місця, де можна придбати марки, ви можете подивитися тут.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
  • Загублено документи

    Загублено техпаспорт на прізвище Іванова Руслана та посвідчення водія на Присяжнюк...
  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного