Рівненщину перетворили на квест-гру для туристів. Будуть переможці та призи

Але треба буде чимало подорожувати

На Рівненщині можна подорожувати та отримувати за це призи. Квест-гру «На власні очі» презентували на засіданні обласної туристичної ради у Рівненській ОДА. Її розробило обласне управління культури та туризму спільно з торговою маркою «Тур-колекшн».

У туристичних об’єктах та інформаційних центрах любителі подорожувати можуть придбати «Паспорт мандрівника». Туди потрібно вклеювати марки з малюнками місць, де вже побував турист.

Охочі мають зареєструватися на сайті "Рівненщина туристична".

Кількість таких марок обмежена, адже за певну кількість відвіданих місць Рівненська ОДА нагороджуватиме призами, розповідає заступник начальника обласного управління туризму Ярослава Гаврилова:

Нагородження переможців відбуватиметься у чотири етапи: 1 червня, 1 серпня, 27 вересня до Міжнародного дня туризму та 1 листопада – четвертий підсумковий етап.

Серед тих, хто назбирав понад 30 таких марок, відвідавши відповідну кількість місць, розігруватимуть політ на літаку, відпочинок у санаторії «Червона калина» та кінно-спортивному комплексі.

Всього у грі «На власні очі» беруть участь 32 об’єкти Рівненщини, кожен з яких має унікальну туристичну марку з власним номером.

Докладніше про гру читайте на нашому сайті. До слова, квестом зацікавилося Міністерство туризму, яке має ідею поширити гру на територію усієї України.

Місця, де можна придбати марки, ви можете подивитися тут.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень