Скільки грошей «з’їдатиме» туристично-інформаційний офіс Рівного

На нього просили гроші у депутатів

Поки що ТІЦ – туристично-інформаційний центр у Рівному (на фото) - це просто павільйон. Начальник міського управління культури і туризму Рівного Тарас Максименко на засіданні бюджетної комісії міськради пояснював, що на цей рік, щоб вдихнути життя у туристично-інформаційний центр, потрібно 170 тисяч гривень:

Для того, щоб його наповнити життям, і щоб було кому сидіти там і  працювати 11 годин на добу, хочемо найняти підприємців, які будуть надавати інформаційні послуги.

 

170 тисяч – це десять місяців їхньої роботи: двох працівників безпосередньо у туристично-інформаційному центрі і адміністрування порталу.

За словами Тараса Максименка, опіка ТІЦом підприємцями обійдеться міському бюджету дешевше, ніж збільшення для цього штату управління культури.

Бюджетна комісія міськради таку цифру у програмі розвитку культури міста погодила. Але рішення з цього приводу прийматиме міська рада. 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень