Туристично-інформаційний центр Рівного має вже свою сторінку і набирає гідів

Сторінка створена у соцмережі Фейсбук

Начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко каже, що створили сторінку активісти, зацікавлені у розвитку туризму у місті:

Створили сторінку у соцмережі для того, щоб інформувати про загальні речі, які будуть відбуватися. Зараз створили силами активістів та волонтерів, які будуть нам допомагати. Сторінку у Фейсбук наповнюють активісти.

На сторінці у соцмережі вже оголосили про набір у туристично-інформаційний офіс гідів:


Шукаємо активних екскурсоводів, краєзнавців, любителів історії, гідів, соціально активну молодь, які можуть провести цікаву та оригінальну екскурсію містом Рівне пішки, велосипедом, автомобілем, автобусом тощо. Запрошуються як екскурсоводи-початківці, так і досвідчені фахівці туристичного супроводу. 

Щоб стати гідом, треба заповнити анкету на сторінці.

 

Нагадаємо, ми писали про те, що Туристично-інформаційний офіс Рівного обслуговуватиме підприємець. За плату

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень