Рівненщині дали найбільше грошей на Інтернет

У села його мають прокласти вже за літо

Фото ілюстративне з мережі
Фото ілюстративне з мережі

На Рівненщині провели ґрунтовну роботу для отримання інтернет-субвенції. Фахівці провели верифікацію даних та склали список зі ста населених пунктів, куди прокладуть швидкісний інтернет державним коштом.

 - За єдиним алгоритмом ми зафіксували наявність чи відсутність оптичного волокна, усе задокументували й направили до Мінцифри. Міністерство врахувало усі наші пропозиції.

 

У результаті, із 35 територіальних громад області, які подали клопотання, 34 тергромади отримають кошти на проведення оптичного волокна.

 

Проблеми з інтернетом є у всіх районах, – повідомляла раніше заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило.

Завдяки синхронній роботі громад, РДА та Рівненської ОДА область отримає 15,5 млн грн.

Іванна Смачило. Фото - Рівненська ОДА,
Іванна Смачило. Фото - Рівненська ОДА,

Для прикладу, сусідні регіони одержать утричі, а деякі уп’ятеро, менше коштів.

Коштом субвенції до інтернету буде увімкнуто 100 населених пунктів, де є майже 250 соціальних закладів.

Особливо важливо отримати якісний Інтернет перед початком навчального року, адже імовірність дистанційного навчання через карантин ніхто не виключає.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень