Рівненщині дали найбільше грошей на Інтернет

У села його мають прокласти вже за літо

Фото ілюстративне з мережі
Фото ілюстративне з мережі

На Рівненщині провели ґрунтовну роботу для отримання інтернет-субвенції. Фахівці провели верифікацію даних та склали список зі ста населених пунктів, куди прокладуть швидкісний інтернет державним коштом.

 - За єдиним алгоритмом ми зафіксували наявність чи відсутність оптичного волокна, усе задокументували й направили до Мінцифри. Міністерство врахувало усі наші пропозиції.

 

У результаті, із 35 територіальних громад області, які подали клопотання, 34 тергромади отримають кошти на проведення оптичного волокна.

 

Проблеми з інтернетом є у всіх районах, – повідомляла раніше заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило.

Завдяки синхронній роботі громад, РДА та Рівненської ОДА область отримає 15,5 млн грн.

Іванна Смачило. Фото - Рівненська ОДА,
Іванна Смачило. Фото - Рівненська ОДА,

Для прикладу, сусідні регіони одержать утричі, а деякі уп’ятеро, менше коштів.

Коштом субвенції до інтернету буде увімкнуто 100 населених пунктів, де є майже 250 соціальних закладів.

Особливо важливо отримати якісний Інтернет перед початком навчального року, адже імовірність дистанційного навчання через карантин ніхто не виключає.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень