Якщо ви не любили оператора «ВОЛЯ», то знайте: «ВОЛІ» більше не буде» (ФОТО)

Точніше: «Її купує «ДАТАГРУП»

«Датагруп» оголосила, що досягла домовленості про придбання в Україні 100% групи компаній Volia за повної підтримки фонду EEGF II Horizon Capital.

Угода підлягає офіційному схваленню з боку регуляторних органів, - повідомляє пресреліз компанії.

Ця новина має неабияк потішити велику кількість мешканців України. Як пише далі Mind.UA:

«Візія об'єднання цих двох компаній, кожною з яких володіє фонд прямого інвестування, була давньою мрією Horizon Capital і «Датагруп».


Ми раді реалізувати можливості, що виникають у результаті злиття двох компаній, які доповнюють одна одну.


Як «Датагруп», так і Volia працюють у дуже фрагментованих галузях, що історично означало обмежений інтерес інвесторів і відповідний обсяг інвестицій.


Масштаб має дуже велике значення, коли йдеться про телекомунікаційну інфраструктуру, щоб відповідати вимогам зростаючої діджиталізації країни, а це потребує значних капіталовкладень для модернізації та розширення як мережі доступу, так і національної оптоволоконної інфраструктури», – прокоментувала цю угоду Олена Кошарна, засновник та головний виконавчий директор Horizon Capital.

Очікується, що після злиття бізнес приноситиме понад $130 млн виручки.

Також є сподівання, що припиняться численні нарікання клієнтів на рівень послуг від «ВОЛІ».

Тим часом у цитованій публікації читаємо:

«Ринок фіксованого широкосмугового доступу до мережі Інтернет в Україні надзвичайно роздроблений, оскільки в країні працює понад 5 000 постачальників цієї послуги.


Ця велика фрагментація не дозволяє більшості гравців підтримувати високий рівень інвестицій, необхідний для постійного впровадження нових технологій, що є критичним у сучасному цифровому світі.


Злиття компаній «Датагруп» та Volia дозволить нам створити операційну синергію, інвестувати в модернізацію наших мереж, продовжувати надавати високоякісні послуги нашим клієнтам та відкриє більше можливостей для наших співробітників.

 

Кожна компанія обслуговує різні сегменти ринку: «Датагруп» є лідером B2B-сегмента, лише 15 % доходів якої приносить B2C, тоді як Volia – лідер у сегменті B2C, що отримує менш ніж 5 % своїх доходів від B2B-клієнтів.

 

Після інтеграції об'єднаний бізнес генеруватиме понад $130 млн виручки та $50 млн EBITDA з одним із найнижчих коефіцієнтів заборгованості серед великих телекомунікаційних компаній у регіоні Центральної та Східної Європи», – заявив Михайло Шелемба генеральний директор та акціонер «Датагруп»

Іншими словами, «Датагруп» умовно займається переважно «оптоволокном» по всій Україні і роздає інтернет підприємствам, які вже й постачають його іншим підприємствам та людям як кінцевим споживачам.

Натомість «Воля» була одним із лідерів на ринку інтернет послуг для кінцевого споживача.

Наскільки виграють від цього ті ж самі кінцеві споживачі - ми дізнаємося вже незабаром.

 

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Микола Кульчинський

Микола Кульчинський

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень