Рівне планує вдвічі скоротити споживання газу

За рахунок біопалива

У Рівному планують удвічі скоротити споживання газу. Вісім років тому місто використовувало близько 120 мільйонів кубометрів блакитного палива протягом року. Модернізація котелень, утеплення будинків, 100%-ий облік газу та інші заходи енергоефективності дозволили скоротити цю цифру ледь не вдвічі. Міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що і на цьому місто не збирається зупинятися:

Я навмисне взяв цифри 2010-го року, аби показати різницю. Зі 118 млн кубометрів за рік ми зійшли до 69 млн кубометрів. В наступні роки ми плануємо скоротити споживання до 30 млн кубів. Перше, що будемо для цього робити - це переоснащення котелень на біомасу.

Низка твердопаливних котлів вже куплені, каже Володимир Хомко. Переоснастити котельні з використання газу на сухе паливо в місті планують до початку наступного опалювального сезону. Окрім того, в Рівному продовжують утеплювати будинки та замінювати тепломережі, що теж скорочує витрати газу.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень