Рівне планує вдвічі скоротити споживання газу

За рахунок біопалива

У Рівному планують удвічі скоротити споживання газу. Вісім років тому місто використовувало близько 120 мільйонів кубометрів блакитного палива протягом року. Модернізація котелень, утеплення будинків, 100%-ий облік газу та інші заходи енергоефективності дозволили скоротити цю цифру ледь не вдвічі. Міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що і на цьому місто не збирається зупинятися:

Я навмисне взяв цифри 2010-го року, аби показати різницю. Зі 118 млн кубометрів за рік ми зійшли до 69 млн кубометрів. В наступні роки ми плануємо скоротити споживання до 30 млн кубів. Перше, що будемо для цього робити - це переоснащення котелень на біомасу.

Низка твердопаливних котлів вже куплені, каже Володимир Хомко. Переоснастити котельні з використання газу на сухе паливо в місті планують до початку наступного опалювального сезону. Окрім того, в Рівному продовжують утеплювати будинки та замінювати тепломережі, що теж скорочує витрати газу.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень