ON-LINE

Звернення: роботу «Батьківщини», БПП і «Свободи» об’єднали в одне ціле (ФОТО/ВІДЕО)

п'ятниця, 02 листопада 2018
Рівненська обласна рада проголосувала

Рівненська обласна рада звернулася до Кабміну та Президента щодо цін на газ. Сьогодні відбувалася позачергова сесія ради, де обранці розглядали проекти звернень фракцій «Свобода» та «Батьківщина» про скасування нових тарифів.

На голосування винесли одразу два проекти звернень, оскільки ті мають однаковий текст. Однак вони не набрали достатньої кількості голосів.

 

Не проголосували депутати й за ще одне звернення. Його підготувала фракція «БПП».  В документі пропонували звернутися до Кабміну з пропозицією розширити програму субсидій.  

Голосування викликало ажіотаж у сесійній залі, тож члени ради взяли перерву. Протягом неї всі звернення об’єднали в один документ, розповідає голова обласної ради Олександр Данильчук:

З трьох звернень зробили одне звернення, аби врахувати всі побажання депутатів обласної ради. Адже коли почалося голосування за звернення, деякі політичні сили почали бігти одна поперед одної.

 

Але ж зараз сіли, спокійно поговорили, зробили з трьох звернень одне, і проголосували нормально. 47 із 47 – така стабільність рідко коли буває.

 

Як зазначив голова обласної ради, такі звернення керівництво держави розглядає. Далі надсилає відповідь, що прохання, вказані в тексті, врахують надалі. Однак в результаті «все лишається, як є».

Нагадаємо, що в середу цього тижня Рівнерада проголосувала за звернення до Президента про скасування ціни на газ.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного