ON-LINE

Звернення: роботу «Батьківщини», БПП і «Свободи» об’єднали в одне ціле (ФОТО/ВІДЕО)

п'ятниця, 02 листопада 2018
Рівненська обласна рада проголосувала

Рівненська обласна рада звернулася до Кабміну та Президента щодо цін на газ. Сьогодні відбувалася позачергова сесія ради, де обранці розглядали проекти звернень фракцій «Свобода» та «Батьківщина» про скасування нових тарифів.

На голосування винесли одразу два проекти звернень, оскільки ті мають однаковий текст. Однак вони не набрали достатньої кількості голосів.

 

Не проголосували депутати й за ще одне звернення. Його підготувала фракція «БПП».  В документі пропонували звернутися до Кабміну з пропозицією розширити програму субсидій.  

Голосування викликало ажіотаж у сесійній залі, тож члени ради взяли перерву. Протягом неї всі звернення об’єднали в один документ, розповідає голова обласної ради Олександр Данильчук:

З трьох звернень зробили одне звернення, аби врахувати всі побажання депутатів обласної ради. Адже коли почалося голосування за звернення, деякі політичні сили почали бігти одна поперед одної.

 

Але ж зараз сіли, спокійно поговорили, зробили з трьох звернень одне, і проголосували нормально. 47 із 47 – така стабільність рідко коли буває.

 

Як зазначив голова обласної ради, такі звернення керівництво держави розглядає. Далі надсилає відповідь, що прохання, вказані в тексті, врахують надалі. Однак в результаті «все лишається, як є».

Нагадаємо, що в середу цього тижня Рівнерада проголосувала за звернення до Президента про скасування ціни на газ.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного