Аварійний гуртожиток у Рівному придатний для життя, – мешканці

Ситуація з гуртожитком на Небесної Сотні залишається невирішеною

На засіданні міського виконавчого комітету влада мала визнати скандальний будинок аварійним, проте самі жителі попросили перенести питання, бо вважають його недовивченим.

На сторону людей стали й деякі депутати, зокрема Олександр Нестерук, Володимир Кудрін, Олександр Сухий та Роман Стасюк.

Міський голова Володимир Хомко сказав, що на вулиці ніхто не опиниться. Вже є домовленість про переселення всіх мешканців аварійного будинку в інше приміщення, в гуртожиток на вулиці Відінській.

Але пропозиція нового житла в людей викликала лише обурення: вони скаржилися, що нове житло менш стійке та непристосоване для сімей. Тож мешканці будівлі відмовляються переселятися і вважають, що їх будинок ще цілком придатний для життя. Принаймні допоки люди не приватизують свої "корисні метри". Проте влада може дозволити приватизацію лише неаварійного житла. 

Володимир Хомко продовжував переконувати пікетувальників у тому, що будинок дійсно в аварійному стані і несе загрозу його жителям. Для доведення своєї думки він наводив висновки наукового інституту, який дослідив ситуацію. Проте мешканці гуртожитку сказали, що це рішення наукової установи - "куплене".

Основною пропозицією влади було відселення 35 сімей в інше приміщення на термін, в який буде приводитися ремонт аварійного гуртожитку. Проте люди відмовилися виїжджати.

Полеміка тривала довго, в результаті прийняли рішення про повторне дослідження ситуації та відкладання рішення влади на місяць. За цей час самі мешканці мають надати пропозицію того, яка саме наукова установа повинна перевіряти на аварійність їхнє житло. Місто готове взяти на себе оплату цих послуг. І вже за місяць експерти повинні надати свої висновки, згідно з якими ситуація розвиватиметься далі.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень