Суд у справі рівненського КДБіста - перенесено

Суд у справі рівненського полковника КДБ Бориса Стекляра, якого вважають причетним до вбивства українського художника, громадського та політичного діяча, члена ОУН Ніла Хасевича, перенесли на невизначений термін.

Справа в тому, що суддя, яка мала розглядати позов, перебуває на лікарняному. Не прийшов на слухання і сам позивач.

Нагадаємо, Борис Стекляр має намір оскаржувати в суді можливість доступу Українського інституту національної пам’яті  до своєї особової справи в архіві. Блогер Іван Мельник, який зацікавився цією історією, каже, що отримання архівної інформації репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму не може бути обмеженим законом «Про захист персональних даних»:

Іван Мельний додає, що невідомо звідки позивач дізнався про наміри Українського інституту національної пам`яті отримати доступ до його особової справи. Справа в тому, що коли відбувається запит на доступ до архівних особових справ осіб, причетних до діяльності тоталітарного режиму, СБУ не зобов`язана повідомляти їх про це. 

Між тим, поки через лікарняний судді справа 93-річного КДБіста Стекляра, що і досі проживає у Рівному, призупинилася. Про подальший перебіг подій дізнавайтеся, коли справа отримає продовження.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень