Суд у справі рівненського КДБіста - перенесено

Суд у справі рівненського полковника КДБ Бориса Стекляра, якого вважають причетним до вбивства українського художника, громадського та політичного діяча, члена ОУН Ніла Хасевича, перенесли на невизначений термін.

Справа в тому, що суддя, яка мала розглядати позов, перебуває на лікарняному. Не прийшов на слухання і сам позивач.

Нагадаємо, Борис Стекляр має намір оскаржувати в суді можливість доступу Українського інституту національної пам’яті  до своєї особової справи в архіві. Блогер Іван Мельник, який зацікавився цією історією, каже, що отримання архівної інформації репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму не може бути обмеженим законом «Про захист персональних даних»:

Іван Мельний додає, що невідомо звідки позивач дізнався про наміри Українського інституту національної пам`яті отримати доступ до його особової справи. Справа в тому, що коли відбувається запит на доступ до архівних особових справ осіб, причетних до діяльності тоталітарного режиму, СБУ не зобов`язана повідомляти їх про це. 

Між тим, поки через лікарняний судді справа 93-річного КДБіста Стекляра, що і досі проживає у Рівному, призупинилася. Про подальший перебіг подій дізнавайтеся, коли справа отримає продовження.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень