«Рішення про наступ буде останнім в житті цих потвор»: Садовий провів нараду через загрозу нападу з Білорусі
«Зима може бути – без газу»: Львів готується до холодів. А як – Рівне?
Треба готуватись до холодної зими і забезпечити можливість обігріву без газу. Таким є господарське резюме екстреної наради, що її провів міський Львова.
На свої ФБ-сторінці Андрій Садовий, зокрема, повідомив:
- Ситуація на білорусько-українському кордоні є непередбачуваною і в цьому її найбільша складність.
Сьогодні зібрав оперативну нараду за участі військового та цивільного керівництва Львова для того, щоб розуміти, як ми будемо діяти на випадок ескалації з боку Білорусі.
Проговорили план оборони та сили і засоби, які є у підпорядкуванні міста. Ситуація змінюється, тож наші оборонні стратегії також потребують змін та оновлення.
У кожному районі міста буде створено штаб оборони та проведено додатковий вишкіл для членів добровольчих формувань тероборони. Поки ми не будемо переводити їх на цілодобове чергування. Але це рішення може змінитись у будь-який момент.
Також розглядаємо варіант формування резервних добровольчих батальйонів з працівників міської ради та комунальних підприємств.
Продовжуємо формувати стратегічний резерв продуктів на випадок блокування шляхів постачання.
Треба готуватись до холодної зими і забезпечити можливість обігріву без газу.
Це загальні підсумки, якими можу поділитись. Важливо, щоб львів’яни знали, що місто в безпеці, а ворог не мав достатньо інформації для здійснення провокацій.
Імперія впаде. Україна переможе.
Рішення про наступ на Львів буде останнім рішенням в житті цих потвор. Просто знайте це», – йдеться у повідомленні.
ПРО ЩО ДУМАЄ ВЛАДА РІВНОГО?
Цікаво, що в Рівному вже давно триває переведення котелень на опалювання тріскою.
Однак, ніякого прискорення цього процесу – в зв’язку з війною та можливого припинення постачання газу – не спостерігається. За останніми даними
Лише через 2 (два) роки «Рівнетеплоенерго» планує нарешті перевести до 80% котелень міста на альтернативне біопаливо. Вочевидь, це плани ще «мирного часу».
Сьогодні ж, як ми розуміємо, ніяких прискорень не планується і «на трісці» у нас лише 20- 40%. Може є смисл зібрати нараду і щось подумати в цьому напрямку?
ПОПЕРЕДУ ЩЕ ДОБРИХ ЧОТИРИ МІСЯЦІ
Якщо бюджет міста виконується та перевиконується, то невже в умовах війни не можна знайти способу для екстреного хоча би іще додатково однієї-двох великих газових котелень на опалювання міста – тріскою.
Власне, це запитання і до Військової Адміністрації. Не лише до мерії м. Рівне.
Радіо Трек: НОВИНИ