Розвідка України - щодо Волині та Рівненщини: «Можуть зайти ДРГ»

Села при кордоні – у зоні ризику?

Прикордонники - охороняють кордон. Він не порушний, кажуть офіційні особи. У прикордонних селах заборонили збір ягід, аби уникнути провокацій. Також відомо, що лісосмуги - заміновані. Фотоколаж з мережі
Прикордонники - охороняють кордон. Він не порушний, кажуть офіційні особи. У прикордонних селах заборонили збір ягід, аби уникнути провокацій. Також відомо, що лісосмуги - заміновані. Фотоколаж з мережі

До України з території Білорусі можуть зайти ворожі диверсійно-розвідувальні групи. Водночас ударних угрупувань для повноцінного наступу з білоруського боку на сьогодні немає. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв'ю «РБК-Україна».

За даними воєнної розвідки України, сьогодні окремі підрозділи спецпризначення РФ проводять спільні навчання з підрозділами сил спецоперацій Білорусі.

Вони відпрацьовують відповідне застосування цих спецпідрозділів з території Білорусі на територію України. І, відповідно, вони вивчають район можливих бойових дій.

 - Загроза полягає в тому, що це можуть готуватися диверсійно-розвідувальні групи, які потім можуть зайти на нашу територію.

 

Якщо говорити про створення ударних угруповань, то на сьогодні ми цього не відмічаємо, - зазначив представник розвідки.

Скібіцький зауважив, що

за два-три тижні російські війська можуть знову повернутися на територію Білорусі.

Нагадаємо, на Рівненщині напередодні знайшли два схрони зброї у селах біля кордону.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень