Біля кордону з Україною помітили ешелон техніки без розпізнавальних знаків (ФОТО)

А також вантажівки з  літерами «V»

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Днями у білоруському Гомелі помітили поїзд з гаубицями без жодних розпізнавальних знаків. Він їхав у напрямку залізничної станції Новобілицька, повідомили у Telegram-каналі «Беларускі Гаюн».

Також відомо, що у темну пору доби 12 червня на залізничній станції «Гомель-парний» пройшов поїзд, який перевозив близько 13 САУ камуфляжного забарвлення. Жодних розпізнавальних знаків на техніці не було.

Також вдалося зафіксувати рух двох критих вагонів, які рухалися в напрямку російського Брянська. Експерти відзначають, що це та сама бойова техніка, що раніше попадала в поле зору в Новобілицькому районі Гомеля.

Крім того, на території Гомельської області бачили військові вантажні автівки з літерами «V», а також білоруські автомобілі.

При цьому на авіабазі, яка розташована у селі Мачулищі, що неподалік мінська, було зафіксовано зліт вертольота ЗС РБ Мі-8 та російського літака Ту-134.

Джерело: Телеграф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень