Рікі Мартін оголосив про заручини

Дата весілля поки невідома

Пуерториканський співак Рікі Мартін офіційно повідомив, що заручений і готується вступити в шлюб зі своїм бойфрендом - художником сирійського походження Джваном Йосефом. Правда, дату весілля Ріки поки не називає.

Про свої заручини 44-річний Мартін розповів в ток-шоу Елен Дедженерес. Рікі також зізнався, що саме він зробив пропозицію своєму коханому, вставши на одне коліно і діставши оксамитовий мішечок з прикрасою. Музикант був так збентежений, що пропозицію руки і серця зробив «жахливо нерозумно». Замість того, щоб запитати, «Чи вийде Йосеф за нього», Рікі раптом запропонував йому подивитися, що в мішечку.

«А потім я сказав, що хочу провести з ним своє життя. Він засміявся і відповів: «А в чому питання?». Це був прекрасний момент, я опам'ятався тільки через 30 хвилин і почав запитувати у нього: «Ти відповів «так», ти відповів «так»?», - розповідає Рікі.

Рікі Мартін і Джван Йосеф зустрічаються близько року. Вперше пара з'явилася на публіці разом в квітні 2016 року в Сан-Паулу під час гала-вечора американського фонду дослідження СНІД. До речі, про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію Рікі Мартін вперше заявив у березні 2010 року.

Нагадаємо, Рікі Мартін зараз виховує 8-річних синів Валентина і Матео, народжених сурогатною матір'ю.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень