Аманда Сейфрід виходить заміж

Зірка фільмів «Дорогий Джон» та «Листи до Джульєтти» оголосила про заручини

Актриса Аманда Сейфрід отримала пропозицію руки і серця від свого бойфренда Томаса Садоскі, з яким вона познайомилася минулого літа під час репетицій бродвейської постановки «The Way We Get By».

Для 30-річної Сейфрід цей шлюб буде першим. Раніше в списку бойфрендів зірки значилися такі актори  як Міка Альберті, Домінік Купер, Райан Філліпп, Джош Хартнетт і Джастін Лонг.

Томас Садоскі вже був одружений з кастинг-директором Кімберлі Гоуп. Пара прожила в шлюбі вісім років, але в 2015 році вирішила розлучитися.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень