Індієць запросив на весілля сина 18 тисяч вдів

Таким чином він хотів спростувати усі забобони, які донині існують в Індії

Індійський бізнесмен Джітендра Патель з міста Мехсана запросив на весілля молодшого сина Рави 18000 вдів. Про це повідомляє The Times of India.

Урочиста церемонія пройшла в селі Дерол недалеко від міста Хімматнагар, штат Гуджарат. Це поселення відоме великою кількістю стародавніх храмів. Пател, більш відомий у рідному місті як Джітубхаі, пояснив, що, розсилаючи запрошення вдовам, він вирішив кинути виклик забобонам: «Я всім серцем бажав, щоб цю подружню пару благословили саме вдови, яких не поважають у суспільстві. Їх присутність на святах вважається поганою ознакою - але це не більше, ніж марновірство».

Кожна вдова отримала в подарунок від щасливого батька нареченого ковдру, а також саджанець дерева, з умовою посадити його у своєму городі і дбайливо доглядати за ним. Більш того, 500 вдовам з бідних сімей Пател подарував дійну корову.

Хоча звичай саті (спалювання вдів) в Індії був майже повністю викорінений ще в XIX столітті, жінка, яка втратила чоловіка, часто стає знедоленою. Вважається, що навіть тінь вдови приносить нещастя: вдів не кличуть на свята і уникають спілкуватися з ними. Жінка, що втратила чоловіка, у багатьох сільських громадах розглядається як «живий мрець»: їй наказано носити сарі траурного білого кольору, забороняється надягати прикраси та взуття, а також відрощувати волосся. Мається на увазі, що все життя вони повинні оплакувати втрату чоловіка.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень