Британці назвали найгірші роки для одружених пар

Найвища вірогідність розлучення серед тих, хто в шлюбі уже 27-29 років

Пари, які зіграли весілля  у 1986-1988 роках, найімовірніше, найближчим часом розійдуться. Такого висновку дійшли дослідники британського Marriage Foundation, проаналізувавши статистику по Великобританії, пише The Independent. Співробітники організації припускають, що 44,4 % таких союзів закінчаться розлученням.

Ще одним невдалим роком для укладення шлюбу дослідники назвали 1991 рік. Згідно зі статистикою, більше 10% таких пар завершили свої стосунки протягом перших п'яти років.

В організації додали, що з 1990 року закохані стали надавати перевагу цивільному шлюбу, відкладаючи на пізніший час офіційну реєстрацію стосунків. Дослідники визнали, що це пов'язано з небажанням партнерів брати на себе зайву відповідальність. Вони також відзначили, що якщо нареченим, які укладали шлюб в 80-ті роки було, в середньому, 23 роки, то в 2011 році планка підвищилася до 30 років. Середній вік наречених за цей час зріс з 25 до 32 років.

«Чоловіки стали більш свідомо ставитися до майбутнього. Серед  охочих одружитися стало менше тих, хто укладає шлюб без особливої ​​віри в нього », - зазначив представник фонду, слова якого наводить видання. Він додав, що це, безперечно, хороша новина для дружин і хороший фундамент для міцного шлюбу.

Тим не менш, за підрахунками Marriage Foundation, кількість розлучень неухильно зростало в Британії з кінця 1980 року і досягло нового піку в 2008 році (38,3 %). При цьому ймовірність розлучення тих, хто одружився в 2012 році, оцінюється в 38,4%.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень