Відому співачку кличе заміж молодий бойфренд

Ходять чутки, що актор Джошуа Сасс зробив пропозицію Кайлі Міноуг

Як повідомляє видання The Sun, бойфренд австралійської співачки Джошуа Сасс зробив їй пропозицію. І Кайлі, нібито, погодилася.

Якщо інформація про заручини правдива, то роман 47-річної Міноуг і 28-річного Сасса розвивається дуже стрімко. Закохані зустрічаються лише чотири місяці і дуже щасливі разом, незважаючи на різницю у віці. Нещодавно папараці помітили каблучку з великим діамантом на безіменному пальці співачки. Власне, після цього і з'явилася інформація про весілля.

«Усім своїм рідним і друзям Джошуа розповідав, що Кайлі - жінка його мрії, - повідомив інсайдер газеті The Sun. - Тому ніхто з них не був здивований, що він зробив пропозицію».

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень