Революція в Костопільській міськраді: «скинули» секретаря й відкликали голову бюджетної комісії (ФОТО)

Для цього депутати скликали позачергову сесію

Про позачергову сесію Костопільської міської ради, яку ініціювали 19 депутатів (а всього у міськраді 34 депутати плюс міський голова), вони повідомили у соцмережах 17 серпня після того, як провели переговори з міським головою Костополя Євгенієм Денисюком.

Як видно на фото, у переговорах брав участь депутат Рівненської облради Руслан Потапчук, який нещодавно заявляв про підпал його автомобіля у Рівному.

Відповідне розпорядження з’явилося і на сайті міськради. У порядку денному – питання про висловлення недовіри та дострокове припинення повноважень секретаря Костопільської міськради Давида Дідуха («Європейська солідарність») та про відкликання з посади голови бюджетної комісії Олексія Кособуцького («Слуга народу»), а також про внесення змін до складу виконавчого комітету, йшлося про виведення з його складу кількох осіб та заміну їх іншими особами.

Уранці наступного дня під будівлею міськради та всередині було чи не все місцеве відділення поліції на чолі з його керівником Олександром Годуном, а ще більше, ніж поліції, тут було хлопців у спортивних костюмах та в захисних масках. Вони стояли перед входом, усередині будівлі на усіх поверхах, перед входом до сесійної зали та сиділи на депутатських місцях у самій залі.

На позачергову сесію прибули депутати від фракцій «За майбутнє», «Свобода», «Батьківщина» та «Народний Рух України» Костопільської міськради.

«Слуги народу», «Європейська солідарність», фракції Радикальної партії Олега Ляшка та «Сила і Честь» не брали участі у цьому сесійному засіданні. Після нетривалих перепалок між депутатами й хлопцями в спортивних костюмах присутні депутати проголосували за проведення сесії без присутності останніх, і ті вийшли за прозорі двері. Але не пішли геть, а вигукували патріотичні гасла, «Потапчук – злодій!», та співали гімн України.

Під цей «інтершум» засідання й відбулося. Відеотрансляцію сесії не вели, систему електронного голосування також не використовували, - голосували вручну, як колись, а голоси рахувала лічильна комісія. Гімн теж виконували самостійно.

Присутні депутати проголосували за усі питання порядку денного, сесію закрили і розійшлися. Давид  Дідух та Олексій Кособуцький присутні не були й участі у ній не брали.

Кримінальний райцентр: хто і за що тут палить будинки і машини?

Сто тисяч моральної компенсації – за вірусне відео бійки чиновника

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень