Путін збирається ще кудись влізти: Хто буде наступною мішенню?  

Диктатор заявив про нові загрози для країн СНД

Очільник кремля владімір путін заявив про загрозу дестабілізації та виникнення нових конфліктів в країнах Співдружності Незалежних Держав (СНД). Про це він напередодні повідомив під час свого виступу на зустрічі з главами розвідок країн СНД.

За словами путіна, Захід нібито «пропрацьовує сценарій розпалювання нових конфліктів на просторі СНД».

Переслідуючи свої цілі, наші геополітичні противники, наші опоненти, як ми ще нещодавно говорили, готові підставити під удар усіх, кого завгодно, будь-яку країну, перетворити її в епіцентр кризи, спровокувати «кольорову революцію», і розв’язати криваву бійню. Все це ми уже неодноразово бачили.

 

Знаємо ми й те, що на заході пропрацьовується сценарій розпалювання нових конфліктів на просторі СНД. Але нам і так їх достатньо. Досить подивитися на те, що відбувається зараз між росією та Україною, а також на кордонах деяких інших країн СНД, – сказав путін.

Диктатор переконаний, що така геополітична обстановка – це «результати розвалу Радянського Союзу». Він також попередив про ризики дестабілізації усього азійсько-тихоокеанського регіону.

Звісно, усе це результати розвалу Радянського Союзу, це все зрозуміло. Але ризики дестабілізації ростуть, в тому числі і ризики дестабілізації усього азійсько-тихоокеанського регіону, – сказав очільник кремля.

Джерело: Главред

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень