Путін помре у своєму кабінеті наприкінці літа – The Mirror цитує екстрасенса (ФОТО)

«У нього почнеться психічний розлад та манія переслідування» (с)

На думку екстрасенса Олександра Кантоністова, путін помре в до кінця цього року. Як пише, цитуючи його The Mirror, це може статися навіть раніше – протягом літа: кремлівський диктатор зіткнеться зі спробами «отруєння» та «фізичної розправи».

Екстрасенс прогнозує, що в очільника Кремля погіршиться психічний стан, що призведе до розвитку в нього манії переслідування.

«З початку червня починається найкритичніший період у житті Путіна – будуть і спроби отруєння і фізичної розправи над диктатором.

 

У нього, ймовірно, загостриться манія переслідування, психічні розлади почнуть впливати на його рішення у сфері державного управління РФ», - вважає Олександр Кантоністов.

Він також додав, що путін може посилити репресії щодо свого оточення – всі люди, мовляв, будуть здаватися йому зрадниками.

«Це призведе до необдуманих вчинків, які в майбутньому тільки зашкодять йому», - наголосив екстрасенс. Померти ж очільник РФ має, начебто, у своєму кабінеті в Кремлі.

«Пік життя Путіна простежується до серпня-вересня 2022 року. У цей період дуже висока ймовірність його смерті. Найімовірніше, вона настане прямо в його кабінеті», - підкреслив Кантоністов.

При цьому видання зазначає, що далеко не всі передбачення Кантоністова справджуються. Приміром у березні він прогнозував, що «Росія виведе війська з України в кінці травня». Тим часом на календарі липень, триває п’ятий місяць війни.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень