Небесна кара: російське місто, з якого підіймаються літаки для бомбардування України, атакувала сарана (ВІДЕО)

«Природа мститься» (с)

Скрін з відео
Скрін з відео

У росії сарана настільки атакувала місто Приморсько-Ахтарськ Краснодарського краю, що через комах майже не видно неба.

До речі, саме з того міста прилетіли літаки, які скинули авіабомбу на драмтеатр і пологовий будинок у Маріуполі, а зараз бомблять Донеччину, повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Місто, з аеродрому якого щодня злітають літаки, що бобмлять Донецьку область. Саме звідси були літаки, що скинули бомби на наш драмтеатр та пологовий будинок. Так от, прямо зараз це кляте місто під атакою бойової української сарани. Просто навала, з якою нічого не можуть вдіяти. Сама природа мститься за Маріуполь, – написав Петро Андрющенко.

Кількість комах буде збільшуватися. Оскільки пересихають річки та збільшується площа, де сарана може відкладати личинки.

Боротися з такими комахами практично неможливо. Оскільки осередок шкідника у плавневій зоні, яка є природоохоронною, і там заборонено проводити дезінсекцію.

Джерело: Главред

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень