«Не хочуть служити». Призовна кампанія на Рівненщині: де найбільші проблеми

У деяких районах план уже майже виконали

На Рівненщині триває осінній призов до Збройних сил.

За місяць в області вже сформувалися райони-лідери у виконанні плану. Це Острозький та Гощанський райони, а також місто Вараш. Там осінній план виконали на понад 90%, повідомив голова призовної комісії Сергій Подолін.

Однак є і райони, для яких проведення призовної кампанії доволі проблемне. Як зазначив військовий комісар Рівненщини Валерій Куценко, показник у менш як 50% демонструють Рівненський, Володимирецький, Березнівський та Зарічненський райони, а також обласний центр.

Через це голів районних адміністрацій та органи місцевого самоврядування закликають згуртуватися і вжити всіх необхідних заходів для безумовного виконання областю планового завдання.

Крім того, Сергій Подолін звернув увагу щодо якості проведення медичного огляду призовників. Він доручив головам РДА провести відповідні наради за участі новообраних голів ОТГ, представників правоохоронних органів та інших причетних до якісного виконання планового завдання. За його словами, саме завдяки злагодженій роботі медиків, органів місцевого самоврядування та районних адміністрацій, поліції та військкоматів кампанія осіннього призову може бути виконаною на 100%.

За словами начальника облуправління охорони здоров’я Олега Вівсянника, призовники з районних/міських територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Рівненський ОЗП повинні мати результати тестів ІФА.

За матеріалами Рівненської ОДА

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень