Приготуйтеся до кардинальних змін: кому зірки пророкують розрив відносин

Гороскоп відносин з 9 по 15 листопада

Гороскоп на листопад 2020 року говорить про те, що останній осінній місяць буде дуже складним в емоційному плані. Можливі сварки з близькими людьми, з'ясування стосунків, розриви та зустрічі з новими людьми.

Астролог Павло Глоба розповів, кому зі знаків Зодіаку доведеться прийняти важливе рішення в період з 9 по 15 листопада і припинити відносини, які вже давно віджили своє. Про це пише SlovoFraza.

Відносини, які заважають рухатися вперед і не дають виходу самореалізації, краще за все припинити, і найближчий тиждень стане найбільш вдалим періодом, щоб це зробити, - зазначає астролог.

Тельцям, які прийшли до розуміння, що у стосунків з близькою людиною немає майбутнього, повинні знайти в собі сили відверто поговорити. Тільки чесне зізнання дозволить завершити серйозну розмову і розійтися мирно.

У Раків виникне відчуття, що немає сенсу продовжувати стосунки, оскільки вони почали отруювати їх життя. Наймудріше, що можна зробити – це мирно розлучитися.

Подібне рішення вже давно зріло в головах у Терезів, але щось їм постійно заважало відверто поговорити та розставити всі крапки над і. Пора нарешті це зробити.

З 9 по 15 листопада настане переломний момент у відносинах Стрільця. Змовчати й терпіти не зможуть обидва учасники процесу і настане момент, коли доведеться відверто поговорити. Після цього можна буде зітхнути з полегшенням і почати нове життя.

Найлегше процес розставання пройде у Водоліїв. Вони відмовляться від токсичних відносин і закриють двері, за якими їх більше ніхто не утримує. І вони опиняться на порозі нового щастя

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень