При голосуванні за проекти Громадського бюджету Рівного були фальсифікації

Результати голосування затвердила громадська координаційна рада вчора

Які саме проекти отримали найбільше голосів рівнян, а отже перемогли – ми вже повідомляли.

Втім, ініціатор запровадження Громадського бюджету і член громадської координаційної ради Андрій Токарський каже, що голосування за проекти не обійшлося без фальсифікацій. Зокрема у скриньки для голосування, які були встановлені у міськвиконкомі і Центрі надання адмінпослуг, вкидали фальшиві бюлетені.

Говорить Андрій Токарський:

У ЦНАПі були виявлені 169 бюлетенів, у яких були підроблені підписи. Вони лежали отак стопочками. Підписи працівників ЦНАПу, відповідальних за видачу бюлетенів, були зовсім інші. Вони це засвідчили, що це не їхні підписи.

 

І також, якщо не помиляюсь, 339 бюлетенів було виявлено у міській раді, які, як засвідчили охоронці, які були відповідальні за видачу бюлетенів і ставили свої підписи, казали, що так, справді, приходили з пачкою паспортів, з пачкою бюлетенів і все це вкидалося.

 

Разом це - понад 500 бюлетенів.  

Координаційна рада, за словами Андрія Токарського, вирішила ці фальсифіковані бюлетені при підрахунку голосів не враховувати. До речі, фальсифіковані бюлетені вкидали за одні й ті ж проекти, як у ЦНАПі, так і у міській раді. Однак, незважаючи на це, серед цих проектів три – малі (з фінансуванням до 250 тисяч гривень) - набрали достатню кількість голосів і стали переможцями.

Це «Rivne open rada» (відкритий доступ до міськради),

 

«Rivne star club» (зустрічі молоді з міським головою, керівниками профільних департаментів, відомими жителями Рівного та бізнес-тренерами),

 

 «Незабутній відпочинок та патріотичне виховання для дітей» (відпочинок у Рівному на Різдвяні свята та літні дітей зі східної України).

І один проект – великий (з фінансуванням понад 1 мільйон гривень) - «Алея Небесної сотні» - не пройшов.   

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень