Простий аптечний засіб захистить від пожовтіння листя огірків

Дешевий захист від хвороб, працює безвідмовно

Перекис водню — прекрасне підживлення для помідорів, огірків, перців та інших видів городніх культур. Це один із найдоступніших і найдешевших препаратів, який покращує розвиток рослин і при цьому захищає їх від різних захворювань.

Цей натуральний фунгіцид та пестицид активно насичує ґрунт киснем. Це не лише допомагає покращити темпи зростання рослини, а й дозволяє повернути до життя вмираючу квітку.

За допомогою обприскування та поливу перекисом водню:

  • підвищується імунітет у рослини
  • кріпне коренева система
  • забезпечується здорове зростання розсади
  • окислюється ґрунт

Огірки більше за інші городні культури схильні до різних захворювань: це і плямистість, і борошниста роса, і пероноспороз, і багато інших, залежно від клімату. Аби захистити їх від патогенів, дотримуйтесь простих, але робочих порад.

Найперше: пожовкле листя з білим нальотом слід негайно видалити з огірка, щоб уникнути поширення патогенів на решту листя.

А для здорового листя треба розвести наступний розчин: в 1 л води додати 20 мл аптечного 3% перекису водню. Перелити в обприскувач, пройтися по огірках. Розчин має потрапити на листя і на землю навколо огірка. Найкраще використовувати цей рецепт в профілактичних цілях — 1 раз на тиждень.

Джерело: Ukr.Media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень