Що не можна давати огіркам, коли вже з’явилися перші плоди

Три речовини, які під забороною у цей період

На початку плодоношення огіркам потрібні додаткові поживні речовини. Однак городники-новачки часто припускаються серйозних помилок, вносячи не ті підгодівлі, що треба…

Наприклад, використовувати добрива, які є важливими на початку сезону, але тільки нашкодять культурі у період дозрівання плодів.

 

Які підживлення не можна використовувати

Досвідчені дачники знають, що на початку плодоношення не можна застосовувати добрива на основі посліду чи гною. Використовувати для приготування настоїв можна лише гній, що вже добре перепрів.

Варто відмовитись і від використання нашатирного спирту. Це призведе до жирування рослин (нарощення зеленої маси) та розвитку всіляких хвороб.

Крім цього, треба враховувати, що від надлишку аміаку можуть жовтіти і відвалюватись зав'язі.

У цей період досвідчені дачники рекомендують звернути увагу на трав'яні настої – вони безпечні і будуть корисні у профілактиці появи пожовклого листя.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень