«Кисню!» Промислового гіганта Рівного просять допомогти хворим на коронавірус (ФОТО)

Рівнеазот почне виробляти медичний кисень?

Обласна влада почала перемовини з «РівнеАзотом» щодо імовірності виготовлення там медичного кисню. Адже через зростання кількості хворих на коронавірус починається дефіцит кисню, повідомляють у Рівненській ОДА:

- Голова Рівненської ОДА звернувся до МОЗ щодо надання ліцензії на використання медичного кисню «Рівнеазот».

 

Максим Степанов відзначив, що після отримання відповідного звернення від підприємства Міністерство охорони здоров’я проведе необхідні процедури за два дні.

 

Прем’єр-міністр закликав голів обласних державних адміністрацій шукати найпростіші способи для постачання кисню до точок підключення, щоб якнайшвидше підключити ліжка без проведення будівельних робіт.

Також нині доводиться розв'язувати питання й щодо підігріву кисневих станцій.

Адже у разі зниження температури повітря є ризик припинення кисневої подачі тяжкохворим.

Голова ОДА Віталій Коваль також

доручив головам райдержадміністрацій терміново розробити план доставки і розведення кисню в опорних лікарнях.

Рівненщині з держбюджету для цього виділили понад 9 млн грн.

Нагадаємо, на сьогодні в області у 14 медзакладах лікують пацієнтів з коронавірусом.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень