Прогнозують масовий виїзд українців за кордон: біженцями стануть ще до 400 тисяч громадян

Відома причина

В Україні у зв'язку з масованими ракетно-дроновими атаками росіян виникли серйозні проблеми з енергетичною інфраструктурою. У Нацбанку вважають, що вони можуть призвести до того, що за кордон виїдуть до 400 тисяч громадян.

Зокрема, до таких наслідків може призвести авіаудар, який російські окупанти нанесли 26 серпня і це спричинило чергове відключення світла.

Як відомо, загарбники атакували українські об'єкти у відповідь на просування ЗСУ у Курській області. Пропагандисти ворожої держави заявили, що посилення обстрілів стали помстою за «напад» на РФ.

30 серпня рашисти атакували Харків, загинуло та поранено багато цивільних, серед яких діти.

Через посилення атак росіян, за даними джерела у НБУ, до кінця 2024 року біженцями можуть стати ще 400 тисяч українців, які шукатимуть безпечніших місць без проблем з наданням комунальних послуг.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень