Проблеми з коханими – Терезам, ставка на майбутнє - Овнам: гороскоп на 21 січня

А Стрільці зможуть наблизитися до мети

ОВНИ

Не виключено, що вам буде ліньки думати про роботу й захочеться пустити справи напризволяще. У жодному разі не можна цього робити, адже від того як ви покажете себе зараз залежить ваше професійне майбутнє.

ТЕЛЬЦІ

Цього дня буде багато спокус. Вас може потягнути й на азартні ігри. Головне – вчасно зупинитися і не надто спокушати долю.

БЛИЗНЯТА

Ви працюватимете задля власного задоволення, а не заради прибутку. І керівництво помітить вашу натхненну роботу – можлива навіть премія.

РАКИ

Зараз вам вдаватиметься все без особливих зусиль. Не бійтеся виявляти ініціативу як у професійних справах, так і в особистих стосунках. Дійте активно й наполегливо і матимете успіх.

ЛЕВИ

Вдалий період для операцій із нерухомістю. Намагайтеся реагувати на всі ділові пропозиції якомога швидше – серед них будуть дуже перспективні.

ДІВИ

На роботі можливі неприємні ситуації та образи. Намагайтеся не надто на них зациклюватися. Проявіть гнучкість, пошукайте нові підходи для вирішення проблеми – абсурдна, на перший погляд, ідея виявиться просто блискучою.

ТЕРЕЗИ

Занурившись у роботу, ви обділяєте увагою кохану людину. Як би ви не були зайняті, знайдіть хоча б кілька хвилин для зустрічі, щоб не втратити ці стосунки.

СКОРПІОНИ

Не виключена поява нового хобі, яке згодом переросте у спосіб заробітку. Прислухайтеся до своїх бажань. 

СТРІЛЬЦІ

Ви зможете проявити неабиякі здібності й переконати у своїй правоті кого завгодно. Є шанс наблизитися до мети. 

КОЗОРОГИ

День сприятливий для знайомств, ділових зустрічей та дискусій. Головне – уникати конфліктів, навіть якщо від вас вимагатимуть надто багато. 

ВОДОЛІЇ

Продуктивною буде робота в колективі – так буде набагато простіше реалізувати свої ідеї. Є шанс налагодити відносини з людьми, з якими довгий час не вдавалося знайти спільну мову.

РИБИ

Вам потрібно уникати метушні, бо можете наробити помилок і ухвалити неправильні рішення. А ще не варто вірити чуткам та обіцянкам. Можливо, вас спробують ввести в оману.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень