Проблеми із виплатами для ВПО: Міністр зробила важливу заяву

Частина громадян змушена місяцями чекати на гроші, які гарантує їм держава

Віцепрем’єр-міністерка – міністерка з питань реінтеграції Ірина Верещук закликає налагодити фінансування виплат тимчасово переміщеним особам. Держава обіцяла по 2000 і навіть 3000 грн на місяць, однак по факту – багато ВПО досі чекають на державну підтримку.

Деякі переселенці змушені місяцями чекати на виплати від держави.

Повідомляється також, що є проблеми з роботою мобільного додатка «Дія» для ВПО: люди не можуть вчасно зареєструватися, аби почати отримувати виплати.

Також люди часто не знають про можливість отримати допомогу від міжнародних організацій. Як результат – сотні тисяч людей місяцями залишаються без підтримки.

Верещук закликає направити всі сили, щоб проблеми з виплатами були негайно усунені.

Зазначимо, що у разі потреби дзвонити потрібно на номери: 1548 (цілодобова гаряча лінія з кризових питань) або (066) 813 62 39 (уповноважений з питань ВПО).

На підставі таких дзвінків ми формуємо свою політику. Ми бачимо, що турбує людей і намагаємось полегшити їхнє життя. Телефонуйте, говоріть про свої проблеми, ви не одні, ми допоможемо! – наголошує міністерка.

Джерело: fakty

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень