Про амбулаторію в приміщенні ЖКП розповів головний медик Рівного

Деталі щодо імовірного розширення центру ПМСД «Північний»

Як відомо, створити амбулаторію в приміщенні ЖКП «Перспективне» на вул. Будівельників,1 просили рівняни у міського голови та в начальника міського управління охорони здоров’я.

Офіційну відповідь на звернення мешканців мікрорайону «Північний» згодом пообіцяв надати начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів.

Фото "Рівне вечірнє"

У телефонній розмові журналісту «Радіо Трек» Віктор Іськів розповів про те, що місце під амбулаторію шукають вже більше року:

Приміщення під амбулаторію на Північному шукаємо вже більше року. Знаємо про те, що приміщення центру ПСМД «Північний» мале для тієї кількості пацієнтів. А це 60 тисяч людей. Тобто фізично його розширювати треба.

Центр ПМСД "Північний"

Якщо можна буде розташувати амбулаторію в ЖКП «Перспективне», то від того ніхто не відмовиться. Поки  нічого остаточно сказати не можу. Це питання вивчають фахівці і депутати профільних комісії Рівнеради. Знаю точно, що є ще кілька варіантів, де б можна було розташувати амбулаторію. Поки їх не озвучуватиму.

Віктор Іськів не виключає того, що амбулаторія може з’явитись на вулиці Коновальця, бо, мовляв, туди буде зручніше добиратися мешканцям іншої частини мікрорайону. 

Втім, крапку у цій історії після детального вивчення, мали б поставити депутати Рівнеради на сесії.

А щодо самого приміщення ЖКП «Перспективне», то відомо, що колектив не створив господарського підприємства та не захотів орендувати майновий комплекс.

Тож майно ЖКП «Перспективне» виставлене на відкриті торги. Про це, зокрема, повідомив голова постійної комісії з питань міського господарства Рівнеради Назарій Поліщук.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень