У Рівному готові віддати в оренду три ЖКП

Йдеться про ЖКП «Сонячне» та «Західне», а також про «Перспективне».

За словами начальника міського управління комунальною власністю Наталії Поліщук, майно вищезгаданих підприємтсв вже оцінила спеціальна комісія:

Експерти уже оцінили три жеки: майно «Західного» коштує 6 млн 685 тисяч гривень, «Перспективного» — 8 млн 293 тисячі, а «Сонячного» — понад 5 млн гривень. Ставка оренди для приватних структур становитиме 2% від загальної вартості жеку. Колектив «Перспективного» не захотів брати майновий комплекс в оренду. Тому після погодження на сесії відбудеться незалежний конкурс.

Якщо колективи ЖКП «Сонячне» та «Західне», готові орендувати у міста свої майнові комплекси, то колектив ЖКП «Перспективне» не в’явив такого бажання.

Ситуацію пояснює голова постійної комісії з питань міського господарства Назарій Поліщук:

Вартість оренди, яка пропонується у проекті рішення, 2 % від вартості цілісного майнового комплексу. Що стосується ЖКП «Перспективне», то колектив не створив господарського підприємства та не захотів орендувати майновий комплекс. Але, процес оцінки майна вже відбувся. Далі буде заява про наміри передати цілісний майновий комплекс ЖКП «Перспективного» в оренду.

Орендаря на майно ЖКП «Перспективне» шукатимуть на конкурсі.

Певні рівненські ЗМІ пишуть про те, що у 2016 році «Перспективним» цікавилось товариство з литовським капіталом «Балтія-Сервіс». Нещодавно ця фірма нібито виграла право на обслуговування понад 200 будинків у Івано-Франківську.

Питання про дозвіл на передачу майна трьох вищезгаданих жеків в оренду є в порядку денному сесії міськради. Вона відбудеться у четвер, 25 січня.

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень