

Що вони намагалися довести поліції, так і не зрозуміло
Напередодні ввечері на мікрорайоні «Північний» патрульні помітили чоловіків, які на вулиці Волинської Дивізії кричали і махали руками.
Патрульні припустили, що їх кличуть на допомогу, тож на службовому авто під’їхали до чоловіків.
Поліція зробила чоловікам зауваження про паління у забороненому місці.
Втім, 30- річний рівнянин та 40-річний мешканець Великих Межиріч почали нецензурно лаятися і не реагували на зауваження.
Чоловіки збурилися ще більше, коли їх запросили до відділку поліції, адже правоохоронці помітили, що обоє чоловіків – нетверезі.
Коли правоохоронець надягав на одного з дебоширів кайданки, той зірвав у поліцейскього нагрудну камеру і навіть намагався запхати її собі у кишеню. Втім, його затримали.
Інший чоловік навіть вдарив поліцейського, проте затримали і його.
Затриманих доставили у медичний заклад для освідування на стан алкогольного сп'яніння та надалі передали у відділок поліції для подальших процесуальних дій.
Радіо Трек: НОВИНИ
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Українці, у яких пенсія менш як 10 000 грн, отримають надбавку: як оформити
Посольство України у Польщі оприлюднило важливу заяву для українських чоловіків
Спроба провалилася: українців повернули з польського кордону через негаразди в документах
На якому поверсі краще жити: ви будете здивовані і навіть схочете змінити житло
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415