ON-LINE

За первинною медичною допомогою тепер треба ходини не до поліклініки

середа, 16 серпня 2017
Запрацювали ЦПМСД

З першого липня 2017 року, відповідно до планів перспективного розвитку сімейної медицини, відбулась реорганізація  в лікувально-профілактичних закладах міста Рівного, повідомляє управління охорони здоров’я області.

 

До КЗ "Центру ПМСД "Центральний", що розташований за адресою вул. Драгоманова, 7 приєдналось для медичного обслуговування дитяче населення, що попередньо було закріплене за дитячою поліклінікою № 1

 

Міської дитячої лікарні м. Рівне (по вул. Чорновола, 72) та доросле населення яке обслуговувалось поліклінікою № 1 Центральної міської лікарі м. Рівне (по вул. М. Карнаухова, 25-а). Відповідно і до штатного розпису  закладу долучились і лікарі-педіатри, дільничні лікарі-терапевти та сімейні лікарі;

 

До КЗ "Центру ПМСД "Північний", що розташований по вул.Фабрична, 10, приєднано дитяче населення, що обслуговувалось поліклінікою № 3 Дитячої міської лікарні м. Рівне, що по вулиці Грушевського, 11, та в штатному розписі медичної установи зареєстровано штатні одиниці лікарів-педіатрів.

 

Фактично, з 01.07.2017р. в ході реформування відбулось перепідпорядкування структурних підрозділів лікувальних установ міста. З метою доступності до медичного забезпечення, станом на 15.08.2017 року, фізичної зміни по адресі обслуговування населення не відбулось.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного