Волонтерку Яну Зінкевич лікуватимуть за кордоном

Або запросять фахівців з-за кордону

У стані Яни Зінкевич помітна позитивна динаміка. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив головний лікар обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

«Дихальна недостатність сьогодні набагато краща, ніж було 2 дні тому. Однак у неї важкі ушкодження хребта, важка травма грудей, і, на жаль, наші лікарі чекають, поки зникнуть симптоми шокової легені. Ще й травма серця була сильна. І найголовніша – це травма хребта, яка турбує сьогодні найбільше», – розповів Риженко.

За його словами, на розширених радах-консультаціях присутній губернатор області Валентин Резніченко. Чергова консультація мала відбутися сьогодні о 17:30. На ній і вирішать питання про можливість транспортування Зінкевич для лікування за кордон.

«Ми визначимося, чи ми будемо запрошувати хірурга з-за кордону або будемо відправляти Яну лікуватися в іншу країну. На сьогодні у лікарні є всі ліки та засоби для лікування», – зазначив головлікар.

Нагадаємо, волонтер-парамедик Яна Зінкевич потрапила в автомобільну аварію на Дніпропетровщині 5 грудня і була госпіталізована в тяжкому стані. Того дня близько 4-ї ранку авто "Госпітальєрів" на слизькому асфальті злетіло з траси та декілька разів перевернулось. Яну Зінкевич викинуло з машини. 

За кілька днів до ДТП Президент України нагородив її орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень