Про це мовчать всі грибники: у яких місцях найкраще шукати білі гриби?

Назвали перелік

Білі гриби в Україні зазвичай можна знайти в різних лісових регіонах країни, особливо в Західних, Центральних і північних областях.

Яку місцевість люблять білі гриби?

Лісові масиви. Білі гриби найбільш активно ростуть у хвойних і змішаних лісах. Вони можуть зустрічатися як в густих лісах, так і на узліссях і під деревами.

Місця з вологими ґрунтами. Білі гриби воліють вологі ґрунти. Тому вони можуть бути знайдені вздовж струмків, берегів річок, і у вологих лісових куточках.

Під дубами й березами. Білі гриби часто ростуть біля основи дубів і беріз, тому зверніть увагу на ці дерева під час пошуку.

Місця з хорошою освітленістю. Хоча білі гриби віддають перевагу вологим місцям, вони також можуть бути знайдені в лісових ділянках з хорошою освітленістю, особливо після дощу.

Де найкраще шукати білі гриби?

Під деревами. Прогулюючись лісом, приділяйте увагу під деревами, особливо під дубами та березами. Білі гриби часто ростуть у їх підстав.

По вологих берегах струмків. Гриби люблять вологі місця, тому зверніть увагу на береги струмків і маленьких річок.

Під мохом і опалим листям. Шукайте місця, де ґрунт покритий мохом і опалим листям. Тут білі гриби можуть бути приховані від сторонніх очей.

Джерело: Главред 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень