Грибів - купа: мешканцям Рівненщини «здали» локацію, де можна вдало сходити на «тихе полювання» (ФОТО)

Там вистачить грибів усім

Грибний сезон – у розпалі. Зокрема, у групі ГРИБНИКИ РІВНЕНЩИНИ у Фейсбуці грибники постійно вихваляються своїми здобутками. Вистачає у лісах Рівненщини і білих грибів, і красноголовців, і лисичок.

Проте можуть мешканці нашої області назбирати грибів і на території сусідньої Хмельниччини.

Зокрема, Ліана Сироватська написала, що є багато грибів у лісах неподалік села Стригани. Там 26 липня жінка помітила багато грибів і зробила низку фото на доказ своїх слів.

Раніше ми писали про таке:

«Знайшов те, що тільки на картинках бачив»: у лісі за 70 км від Рівного «вполювали» рідкісні гриби (ФОТО)

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень